1959 yılında kauçuk sektöründeki üretim faaliyetlerine lastik tamir malzemeleriyle başlayan şirketimiz, yıllar içinde Beyaz Eşya, Binek Otomobil ve Ticari Araç sektörlerindeki bilgi ve deneyimini artırmıştır.

 

2005 yılında benimsenen ürün bazlı üretim ve yönetim felsefesiyle birlikte Otomotiv Ürün Grubu binek otomobillerdeki Antivibrasyon ve Sızdırmazlık konularında, sürekli iyileştirme yaklaşımı ile müşterilerine ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Hedefimiz: Yaratıcılığımız, bilgi birikimimiz ve üretim tecrübemizle müşterilerimizin İLK tercihi olmaktır.

 

Başlıca Ürünlerimiz

 

 

Kauçuk Metal Titreşim Sönümleme Parçaları

Motordan ve yoldan kaynaklanan  titreşimlerin filtre edilerek araç dinamiğinin ve sürüş konforunun iyileştirilmesi için kullanılırlar. Üretim ve Tasarımı Gerçekleştirilen Titreşim Sönümleme Parçalarından Bazıları: Motor ve Şanzıman Takozları, Hidrolik Takoz ve Yataklar, Şase Titreşim Parçaları, Mil Askı Yatakları, Eksoz Askı Lastikleri, Amortisör ve Salıncak Burçları, Körükler.

 

Elektrik Sistemleri Kablo Geçiş Conta ve Körükleri

Otomobillerdeki enerji ve sinyalizasyon kablolarının gerek şase içindeki yerleşimi gerekse kapı ve bagaj kapağı bağlantılarındaki geçiş yerlerinde kabloların sabitlenmesi ve çevre şartlarından korunması amacı ile kullanılırlar.