Şirketimizde yaratılan değerin artırılması için; her seviyede yetenekli, yetkili ve katılımcı bireyler en kıymetli varlığımızdır.

 

İşe alımlarda; güvenilir, insana, çevreye ve işine değer veren, paydaşlara katkıda bulunan, disiplinli, sorumluluk sahibi, işin yapısına uygun, öz motivasyonu yüksek, istikrarlı, gelişime istekli, sorgulayıcı, yaratıcı ve esnek bireyleri takımımıza dahil etmek için modern seçme ve yerleştirme metotları uygularız.

 

Tüm firmada; uygun düzen, temizlik, sağlık ve güvenlik koşulları ile birlikte; liderlik, yaratıcılık, özgüven, disiplin ve katılımı teşvik eden, karşılıklı saygının hâkim olduğu, adil, iletişime açık ve şeffaf, ideal çalışma ortamı sağlarız.

 

Eğitim ve motivasyon sistemi ile; bireye ve işe özel planlama, uygulama fırsatı ve bire bir destek sağlayarak çalışanlarımızın sürekli gelişimi, memnuniyeti ve katılımını hedefleriz.

 

Performans yönetim sistemi ile; kuruluş hedeflerimize uyumlu bireysel hedefler ile çalışanların yetkinlik, beceri ve performanslarını kendileri ile birlikte objektif bir şekilde değerlendirir, personelin bireysel başarısının sonuçlarını görmesini sağlayarak yüksek performansı bir kültür haline getirip beklenenin altında kalan performansın gelişmesine destek oluruz.

 

Kariyer yönetim sistemi ile; çalışanlarımızı bireysel hedefleri ve yetkinlikleri kapsamında bir gelişim planı ile yönlendirir ve destekleriz.

 

“Önce insan” anlayışıyla, her adımında adil, şeffaf, çalışanlarımızın sosyal hayatına saygılı, çalışanlarımız ve adaylarımız tarafından tercih edilen bir şirket olmayı hedefleyen bir İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi uygularız ve sürekli geliştiririz.