Otomotiv

Otomotiv

1959 yılında kauçuk sektöründeki üretim faaliyetlerine lastik tamir malzemeleriyle başlayan şirketimiz, yıllar içinde Beyaz EşyaBinek Otomobil ve Ticari Araç sektörlerindeki bilgi ve deneyimini artırmıştır.

Beyaz Eşya

Beyaz Eşya

Ülkemiz beyaz eşya sektöründeki lider kauçuk yan sanayisi olan Tekno Kauçuk, 1996 senesinden itibaren ürünlerini sınır tanımaksızın birçok ülkeye ihraç etmektedir.

Membran

Membran

Hedefimiz dünyanın lideri olmaktır. Başarısızca taklit edilmeye çalışılan kalitesiyle Tekno Kauçuk markalı membranlar fren körüklerindeki doğru seçimdir.

Muhendislik

Mühendislik

Tekno Kauçuk'u rakiplerinden ayıran en önemli özellik, ihtisas konusu ürünlerde tasarım ortağı olma kapasitesi ve imkanlarıdır.

KURUMSAL

Biz
Kimiz ?

1959 senesinden beri Doğan Lastik markalı muhtelif ürünleri ile, müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamayı başarmış olan Tekno Kauçuk, 2001 senesindeki yeniden yapılanma süreci paralelinde aşağıdaki ihtisas konularında yoğunlaşmış ve dünya çapındaki müşterilerinin taleplerine "iyi" ve "doğru" ürünle cevap vermektedir.

Bunu yaparken tedarikçilerimiz, sermayedarlarımız, müşterilerimizin, kısaca tüm paydaşların katılımı ve memnuniyeti ön plandadır.

 

Haberler

Tekno Kauçuk, T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Türkiye’nin 687’inci, Otomotiv sektörünün de 100’üncü...
KARİYER

Bizim için insan; kaynak değil, kaynaklarımızı kullanan en değerli varlığımızdır.

Konusunda lider olma vizyonunu kapasitesini arttırarak sürdüren şirketimizin; çalışanına değer veren, değişime açık, kaynaklarını verimli kullanan, çevre ve iş güvenliğine duyarlı, teknolojisini sürekli geliştiren, çalışanlarının yaratıcılığından güç alarak müşteri odaklı bir şirket olması yolunda insan kaynağını verimli bir şekilde kullanmak hedefimizdir.